Romantic_Logo

جذاب‌ ترین شیشه های عطر و ادکلن

بی‌شک بسیاری از ما عطر خود را با توجه به شیشه آن انتخاب می‌کنیم. افراد کمی هستند که برند خاصی را دوست داشته و می‌دانند دقیقا باید چه عطری را بخرند. وقتی وارد فروشگاه می‌شویم، شیشه‌های مختلف عطر و ادکلن را که می‌بینیم، سعی می‌کنیم زیباترین را انتخاب کنیم. مخصوصا اگر قرار باشد، هدیه‌ای برای شخصی بخریم، حتما به شیشه عطر آن توجه می‌کنیم. جذاب ترین شیشه عطر به نظر شما کدام است؟

طراحی شیشه ادکلن برای خود قواعدی دارد و افرادی برای طراحی آن استخدام می‌شوند که با ساختار عطر، شیشه مخصوصی را طراحی می‌کنند. حال می خواهیم  درباره این موضوع اطلاعاتی خدمت شما ارائه دهیم.

جذاب ترین شیشه عطر

حتما در بین عطرهایی که خریداری کرده‌اید، حداقل یک الی دو مورد آن دارای یک شیشه بسیار جذاب و دوست داشتنی است. به گونه‌ای که باعث شده، بعد از اتمام عطر، هنوز هم در کمد شما باقی بماند. واقعا چه منطقی پشت این طراحی شیشه عطر است؟ چه فرقی می‌کند عطر را درون یک شیشه معمولی بریزیم یا یک شیشه خاص و شکیل؟

جالب است بدانید که شرکت‌های عطرساز دنیا، همان‌قدر که به نوع عطر تولید شده دقت می‌کنند، به همان میزان به طراحی شیشه ادکلن نیز می‌پردازند.

معمولا هم طراحی عطر به محتویات آن بسیار مرتبط است. گاهی شیشه‌های عطری می‌بینیم که مانند آثاری از بهترین مجسمه‌سازان و طراحان است که همه را مجذوب خود کرده و عطر خود را به یک برند حرفه‌ای تبدیل می‌کند. جالب است بدانید، جذابیت شیشه عطر باعث می‌شود که عطر موجود در آن همیشه در ذهن افراد باقی بماند و همه آن را با همان شیشه به خاطر بسپارند.

شیشه عطر، لباسی بر تن عطر شماست

همان‌طور که شما در انتخاب لباس حساس هستید و سعی می‌کنید برای هر محیطی بهترین لباس را بپوشید، در عطر نیز چنین است. عطرسازان سعی می‌کنند، بهترین لباس را تن عطر تولید شده خود کنند.

حال می خواهیم به معرفی زیباترین عطرها از نظر طراحی بپردازیم.

یکی از جذاب ترین شیشه های عطر متعلق است به ادکلن زنانه لنوین مدل Eclat D Arpege. در واقع این ادکلن خنک و شیرین متعلق به کشور فرانسه است. این طراحی در سال 2002 انجام شده که با توجه به سال ساخت آن بسیار جذاب و زیباست.

این پرفیوم نیز ادکلنی است که در طراحی آن توجه زیادی شده است. عطری شیرین و ملایم است که فرانسوی بوده و ظاهر شیک و خوشرنگ آن برازنده بانوان است.

ادو پرفیوم زنانه هنریِ لانکوم مدل La Nuit Tresor نیز دارای طراحی جذاب و اضلاع زیادی است که بر جذابیت شیشه عطر افزوده است. این ادکلن ساخت شرکتی فرانسوی است که مایع یاسی رنگ آن نشان از ملیح بودن و ملایم بودن آن است. ویژگی‌های این عطر بصورت زیر است:

ادکلن مردانه ویکتور اند رولف مدل Spice Bomb مخصوص شرکت  ویکتور اند رولف  و همان‌طور که مشاهده می‌کنید، طرح بسیار منحصر بفردی دارد!!! طرحی جذاب و عالی که بسیاری از مردم عاشق آن هستند. این عطر  دارای رایحه ملایم و تلخی حاصل چرم ، دارچین و غلات هندی است .این ترکیب سه‌گانه‌ی تند و گرم، شورونشاط را مانند انفجار یک نارنجک به اطرافش پرتاب می‌کند.

عطر دیگری که جذاب ترین شیشه عطر را دارد، ادکلن پارفومز مارکو سروسی هارمونی اینتنس است. یک عطر فرانسوی مردانه که در سال 2019 طراحی شده و به بازار عرضه شده است. این عطر دارای رایحه ای گرم و تند است.

جذاب ترین شیشه عطر را می‌توان در ادکلن زنانه گوچی گیلتی مدل Gucci Guilty EDT نیز مشاهده کرد. این ادکلن ایتالیایی بوده که طراحی آن به سال 2010 برمی‌گردد. ظاهر آن جذابیت خاصی برای خانم ها داشته که هر شخصی را مجذوب خود می‌کند.
گوچی گلیتی عطری است ملایم و شیرین.

اشتراک گذاری

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on telegram
Share on email

مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *